18 Ekim’de Pazarlama ve Reklam Dünyası Buluşuyor!

18 Ekim’de Pazarlama ve Reklam Dünyası Buluşuyor! »

İlki 2014 Haziran’ında düzenlenen ve pazarlama sektöründen oldukça olumlu tepkiler alan MarketingTalks’un ikincisi 18 Ekim’de bu kez Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Açılış konuşmalarını PayU Türkiye Pazarlama Müdürü Ozan Tatar ve Kadir Has Üniversitesi İNEO Girişimcilik ve Yenilikçilik Ofisi Direktörü İsmail Hakkı Polat’ın yapacağı etkinlik 10:00-17:00 arasında gerçekleşecek.

Reklamcılık Vakfı Başkanı Haluk Sicimoğlu, Marka Danışmanı Güven Borça, Ipsos Tüketici Paneli Direktörü Ahu Şendilmen, Yurddas & Partners’ın Kurucusu Murat Yurddaş, MedyaNet Satış Direktörü Banu Barbarosoğlu, Yemek.com Ürün Müdürü Batuhan Apaydın, NIVEA Beiersdorf Pazarlama Müdürü Mustafa Kabakçı’nın konuşmacılar arasında yer aldığı etkinlikte birbirinden değerli uzmanlar pazarlama eksenli konuları ele alacak.

Kadir Has Üniversitesi ve Bankalararası Kart Merkezi’nin ana destekçileri arasında yer aldığı MarketingTalks’u İngiliz Ticaret Odası, TEB Girişim Bankacılığı, DigitalTalks, MedyaNet, Bloomberg Businessweek Türkiye, Pazarlamasyon,  Şirket Ortağım Melek Yatırımcılık Ağı, Monitera ve eOfis de destekliyor.

Etkinlikte “Türkiye’yi Anlama Kılavuzu”, “10 adımda Nasıl Marka Müdürü Olunmaz?”, “İnternet İçeriğinin Geleceği Kedi Videoları mı, Bebek Videoları mı?”, “KOBİ’lerden Ne Öğrendim?”, “Doğru Kişiyi Bulun”, “Ajanslar Reklamverenden Ne Bekler?” gibi son derece ilginç konu ve başlıklar yer alıyor.